Велике життя маленької дівчинки
все як завжди!!!

все як завжди,але є одна проблема і мені потрібна допомога!!!Мені майже 14 років,а мому хлопцеві 18!Він скоро має поїхати на навчання,але він не хоче їхати,бо більш хоче мене...Я з ним зустрічаюсь уже більше року і цілком йому довіряю,і теж його хочу...У нас є місця де можна зайнятися сексом,але...Ми вже декілька разів пробували,але мені так больно,що я не можу витримати,але коли я вже була готова все витримати,він мені каже: "Я не хочу робити тобі больче"!!!може це тому що і я і він незаймані???У більшості моїх друзів перший раз був тоді коли вони буди страшно пяні,я навіть згодна напитись,але Ігор так не хоче...Він каже,що це повинно бути злиття не тільки тіла,а й душі...

Будь ласка підкажіть,що мені зробити,щоб було не так боляче??? І як першиц раз був у вас???

На перед велике СПАСИБІ ! ! !

10:07 - 22 Июль 2006 - коментарии (0) - написать коментарий
ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я його ненавиджу!!! Сьогодні пройшов повз мене і даже не сказав прівєт, що вже казати про поцілунки, зараз я його готова вбити нехай тільки він прийде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04:20 - 14 Июнь 2006 - коментарии (1) - написать коментарий
нормально
здається все нормально, все як завжди! сьогодні у сестри день нородження подарили їй машину, це звичайно крутіше ніж мені компютер, але ж я менша, потрібно звикати до того що меншим завжди менше... а у вас так само ?
06:36 - 10 Июнь 2006 - коментарии (1) - написать коментарий
ВСЕ КЛАСНО
Нарешті все стало набагато краще,по-перше, кінчила школу,по-друге, померилась з Ігором, по-третє, в-перше я почула від щирого серця Я ТЕБЕ КОХАЮ  !!! Тепер він щодня приїжає, коли звичайно виходить, але тепер це частіше виходить !!! Я його обожнюю і терплю всі його вихітки уже РІК, але тепер я впевнена, що все це не даремно  !!! Я обожнюю його цілувати  особливо в незвичних обстановках !!! З його батьками я нарешті познайомилась, тьоті Каті я сподобалась, а от дяді Вові - незнаю, Сірьожі ( Ігорів менший брат ) я також сподобалась !!! Отже життя стає кращим  !!!
22:20 - 5 Июнь 2006 - коментарии (0) - написать коментарий
надоїло!!!

надоїло кожний день сварюся з Ігором, із за кожній пустяк і починаю завжди я! Але чого?Я його обожнюю і не хочу нічого міняти, але завжди сварюсь! даже незнаю, що робити!

08:22 - 18 Май 2006 - коментарии (3) - написать коментарий

Обо мне


Ссылки
Создать дневник

Категории

События
все як завжди!!!
ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нормально
ВСЕ КЛАСНО
надоїло!!!

Друзья